Jaké jsou nejlepší složky pro relaxační koupel

ZPĚT

Je důležité si udělat čas pro sebe a užít si relaxační koupel.

Kromě relaxační vlastnosti má koupel další překvapivé výhody, jako je zesílení činnosti mozku, podpora spánku, uvolnění od stresu a léčba příznaků nachlazení. Také zlepšuje krevní oběh a posiluje srdce, ulevuje kloubům a svalům.  Nemyslete si, že je to jen příjemná chvíle; je to také dobré pro vaši mysl i krásu pokožky.


Příprava na chvíli odpočinku…

Chcete-li si tyto chvíle skutečně užít, udělejte si čas na to vytvořit příjemnou atmosféru. Zde je několik rad, jak si tento okamžik užít:

• Vytvořte jemně osvětlené prostředí například vonnou svíčkou.

Připravte si vanu s vodou o optimální teplotě 35 °C a k provonění koupele a posílení relaxačního efektu použijte oblázky či esenciální oleje.

Pusťte si relaxační, jemnou hudbu.

• Nyní neváhejte vstoupit do tohoto pohodového času, a když zavřete oči, zapomeňte na jakékoliv denní starosti.


Ukončete tuto relaxační koupel omytím měkkou a relaxační houbou, která přivede tuto chvíli k dokonalosti.  A nezapomeňte pokožku hydratovat. Aby se zabránilo vysoušení pokožky po koupeli, je třeba ji důkladně hydratovat. Je možné si vybrat z řady možností: krém na bázi bambuckého másla a vanilky v kokosovém mléce, vyrobený z mandlového nebo arganového oleje, které se cení pro své zklidňující a regenerační vlastnosti.

ZPĚT
TwitterFacebookEmail